Tworzenie stron www

Strony internetowe

Projektowanie wWW

Każdy projekt jest inny, wykonanie stron www to jak układanie puzzli. Od prostych projektów po skomplikowane, każdy wymaga dopracowania.

233
projektów
2500
wypitych Yerbamate
134
klientów

Jak pracujemy ?

Każda branża jest inna, dlatego starannie dobieramy projekt pod wskazaną branżę, doradzimy co zachować z projektu a czego unikać. Nasze prace wykonujemy starannie, dodatkowo pracujemy tylko na sprawdzonych rozwiązaniach i ich używamy, my przekazując gotowy projekt wszystko co będzie zawierać strona, łącznie z pluginami jest z legalnego źródła i posiadamy na to licencję. To wszystko gwarantuje bezpieczeństwo podczas stworzonego projektu a także bezproblemowe aktualizacje oprogramowania.

1. Omówienie projektu

Omawiamy projekt jeśli nie posiadasz projektu graficznego od grafika, od nas dostaniesz przykładowe wzory stron do wyboru, omawiamy użyte kolory, czcionki i inne funkcjonalności na stronie.

2. Podpisanie umowy

Po ustaleniu warunków pracy nad projektem spisujemy umowę, do niej wprowadzamy zakres pracy, termin wykonania, projektu, cenę.

3. Rozpoczęcie prac

Rozpoczynamy projekt trzymająć się punktów z umowy. Po skończonym projekcie następuje jego przekazanie i przekazanie instrukcji jak obsługiwać , stronę czy sklep.

drukarnia spacegraf
Ästhetik Centrum
Mitgravur
4KINWEST
wynajmeauta
steWA
maszynohurt
kiecadesign
ita merketing
Waltershop
Piotr Ochotny
Piotr Ochotny Fotograf
Vanwiatrak
Modna Pszczółka
Domowe obiady Garmażer Gdańsk
Garmażer
Fulleren
Fulleren
Gladio.eu
OSK Limit
Gladio.pl
apartamenty w Iławie
apartamenty w Iławie

Wybierz pakiet

Prosta stron www czy rozbudowana ? Sam dopasuj pakiet dla Ciebie.

Masz pytania dotyczące projektu ?

Zapytaj nas