Strony internetowe

Nowoczesne, ładnie wyglądające i szybkie strony www. Skorzystaj z naszej oferty a my zbudujemy sklep który będzie widoczny z GOOGLE.

Dlaczego My?

Duże doświadczenie, fantazja a także słuchamy Was, klientów. Tworzymy Twój sklep tak jak zechcesz, nie mamy sztywnych zasad. Chcesz zmienić wielkość przycisku, lub kolorów ? Nie ma problemu.

Wykonany pod Ciebie

Sklep będzie wykonany pod Ciebie tak jak chcesz, bez żadnych ograniczeń. Ty wybierz jaką masz wizję.

Support 24/7

Pełna obsługa posprzedażowa. W razie problemów technicznych w tym powaznych awarii,

Pełna kontrola

Bez ograniczeń, masz pełną kontrolę nad sklepem i programami ktore wspomagają sprzedaż.

Strona internetowa

Czym jest strona www bez wyszukiwarki ?

Wiele osób uważa, że mając już stronę w sieci to wszystko się już samo ułoży, klientów przybędzie, produkt się sam sprzeda.Bardzo mylne pojęcie. My tworzymy strony internetowe które rejestrujemy do wyszukiwarki GOOGLE, by każda strona była widoczne. Prawidłowo opisana, zdjęcia i grafiki miały nadany opisy wraz z ich tytułami. Dodatkowo możemy pozycjonować Twoją stronę w sieci bez wiążącyh umów, możesz płacić za efekt naszej pracy gdy Twoja strona znajdzie się w TOP 10 lub wyżej.

wordpress

Dlaczego CMS ?

Strony internetowe można budować różnie, może to być wykonanie HTML w połączeniu z ostylowaniem witryny przez CSS lub urozmaicenie jej za pomocą Java Scriptu. Wszystko to wymgana wiedzy programistycznej a wszelkie zmiany które chcialibyście wykonać wiążą się z kontaktem ze specjalistą. My uprościliśmy sprawę i budujemy strony www na popularnym CMSie WordPress. Jakie są korzyści tego rozwiązania ?

Cennik

mini strona

1490 zł

Mini strona WordPress do 5 podstron.

Basic strona

1790zł

Strona www do 10 podstron, np: 2 języczna. Rozbudowane formularze, system bookingowy.

pro strona

3290 zł

Średnio sklep internetowy do 1000 produktów z różnymi wariantami np: kolory, wielkości, ceny, kategorie wysyłek.